RamaK Bilişim Teknolojileri

HİZMETLERİMİZ

    RamaK Bilişim Teknolojileri olarak özenle sunduğumuz hizmetlerimizi, içeriklerini ve hizmetlerimize ait detaylı bilgileri, başlıklar altında bulabilirsiniz.

Web Hizmetleri

Web Hizmetleri

Responsive Web Tasarımı, Domain (Alan Adı), Hosting (Bulundurma), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Web Yazılımı.

Kendinize, firmanıza ait bir web sitesi istiyor olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve isteğinize göre Web Sitesi tasarımınızı gerçekleştiriyoruz. Kişisel veya Kurumsal Web Sitenizi, tüm cihaz türlerinde zarif ve sorunsuz görüntülenecek şekilde (Responsive), arzu ettiğiniz Alan Adı ile, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tercihi ile hayata geçiriyoruz.

ux-788002_1920 pixabay

Grafik Tasarım

ux-788002_1920 pixabay

Kitap, Dergi, Afiş, Broşür, İnsört, Kartvizit ve Logo Dizayn-Tasarımı

Kendinizi veya firmanızı veya ürünlerinizi tanıtmanın en güçlü yollarından biri de iyi Grafik Tasarımdır. Sizlerin isteğine ve ihtiyacına göre aklınıza gelen her türlü Grafik Tasarımlarınızı yapıyoruz.
Okullarımıza Kitap, dergi, bülten, logo vb materyal tasarımları ile destek veriyoruz.

OEM (Çevre Birimleri) Hizmetleri

computer-624551_1920

Pc Toplama, Bilgisayar ve Ürünleri Tedariği, OEM Hizmetleri, Sarf Malzemeleri Tedariği

İş yeri, ofis ve ev kullanımları için ihtiyacınıza uygun asgari fiyat, yüksek performans ürünler ve Oyun Bilgisayarları isteğinize uygun olarak tasarlayıp, oluşturuyoruz. Bilgisayar ve bilgisayar ürünleri, ofis ve sarf malzemeleri tedarik ediyoruz.

Hasar Tespiti ve Teşhisi

Arıza Tespit, Teşhis ve Teknik Servis Hizmetleri

Hasar Tespiti ve Teşhisi

Arıza & Hasar Tespit ve Teşhisi, Çözüm Önerileri, Veri Kurtarma, Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayarınızda veya sisteminizde beklenmedik bir durum, bir hata ile karşılaştınız. Doğru tespit ve teşhis, çözümün ilk adımıdır. Durumunuzun tespit, teşhisini ve analizini yapıyoruz. Çözüm önerilerimiz ve Teknik Servis Hizmetlerimiz ile desteğimizi sunuyoruz.

Hard disk arızası, zamanla meydana gelmesi kaçınılmaz bad sector(bozuk kesim), ransomware(fidye yazılımı) veya bilgsayar virüsü gibi çeşitli sebeplerden dolayı kaybetmiş olduğunuz dosya, belge, fotoğraf, resim, video, pdf ve her türlü verilerinizi kurtarıyoruz.

Bakım Onarım Tamir Hizmetleri

hardware-3509891_1920

PC, Laptop, Akıllı Tahta Sistemleri Bakım ve Onarımı, Kurumsal Periyodik Bakım Hizmetleri

Bilgisayarlar ve sistemler için verim, performans önemlidir. Performans düşüşü, verim kaybı, problemlerin oluşması kullanıcıları endişelendirmekte ve hatta zaman zaman korkutmaktadır. Sürekli olarak yenileme endişesine sahip olmamak, bilgisayar ve sistemlerinizi daha uzun süre kullanmak için yapılan iyi ve doğru bakım sizi gereksiz birçok masraftan kurtarır. Periyodik bakımlar ve Optimizasyon ile sistemlerinizin hem daha uzun süre sağlıklı kullanımı sağlanacak, hem zaman israfı hem para israfı ortadan kalkacak hem de verimliliğiniz üst seviyeye çıkacaktır.
Okullarımızın Akıllı Tahta Sistemlerinin kurulumunu, bakımlarını ve periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

RamaK Bilişim Teknolojileri